משרד עורכי דין ברק רון

שירות אמין, מקצועי ויסודי, עם ניסיון רב ומוכח של קרוב לשני עשורים.

המשרד מתמחה בדיני משפחה, משפט אזרחי, משפט מסחרי, דיני עבודה וליטיגציה.

שירות אמין ומותאם אישית לצרכי הלקוח

המשרד הינו בעל ניסיון של כ-19 שנים בתחום דיני המשפחה. בין הנושאים בהם המשרד עוסק תחת תחום זה: הסכם גירושין, עילות גירושין, מזונות ילדים, מזונות אישה, חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, תביעות כתובה, צוואות, ירושה ועיזבון ועוד. דיני המשפחה הינם תחום רגיש הדורש יחס מיוחד, להליכים המשפטיים בתחום זה ישנן השלכות משמעותיות על המשפחה בין אם מדובר על הליך גירושין, משמורת ילדים או אף אלימות במשפחה.

במשרד עו"ד ברק רון, הבקיא בכל האספקטים הקשורים לדיני המשפחה, הדגש הוא על יחס אישי ושימוש באינטליגנציה רגשית על מנת לנהל את ההליך באופן הטוב ביותר עבור הלקוח – אם זה על ידי מתן אוזן קשבת ללקוח על מנת להבין את כל צרכיו לעומק, זמינות ועדכון הלקוח בכל שלב של ההליך וכן התחשבות במצב הרגיש על מנת למנוע קרע משפחתי ופגיעה בילדים.

עו"ד ברק רון בעל ניסיון רב בטיפול בסכסוכים מורכבים בתחומים שונים ומגוונים לרבות, מעמד אישי, דיני משפחה, דיני חברות, דיני חוזים, דיני עבודה, תביעות יצוגיות, וליטיגציה במגוון תחומים. המשרד בעל ניסיון עשיר וותק מאז שנת 1999 ומאמין בנתינת שירות אמין, דיסקרטי, מקצועי ללא פשרות ובהתאמה אישית לפי דרישות הלקוח וכל זאת על מנת להשיג תוצאות מירביות ללקוח.

קונים לכם שקט נפשי
אנחנו נקנה מכם את הנכס הבעייתי
ואתם תשאירו את כל הדאגות מאחוריכם.
מאמרים אחרונים
כתבו עלינו
88.png
55.png
33.png
44.png

Thanks! Message sent.

רוצים לשמוע פרטים נוספים?
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם.