דיני משפחה
קונים לכם שקט נפשי
אנחנו נקנה מכם את הנכס הבעייתי
ואתם תשאירו את כל הדאגות מאחוריכם.
דיני משפחה

סכסוך בתחומי המשפחה מצריך טיפול מיוחד בין היתר בשל העובדה שמעורבים בו רגשות רבים מאשר בסכסוך אזרחי רגיל. משרד עו"ד ברק רון הבקיא בדיני משפחה נמצא כאן על מנת לסייע לך לעבור את הדרך בצורה הטובה ביותר מבחינתך ולתרום לך מהידע הרב שצברנו בשנות פעילותנו על מנת לאפשר לך להתמודד בצורה טובה יותר עם המצב, חרף חוסר הניסיון שלך בטיפול בסיטואציה. סיטואציה משפטית הנוגעת לתא המשפחתי אינה נוחה בהגדרה, כאשר הצד שמנגד הוא בן משפחה – אדם שהתרגלנו לראות בו ידיד וכיום הוא מצוי בצד השני.

פתרון המתאים לאדם אחד, לא בהכרח ישרת אדם אחר, והמארג המשפטי מאפשר לבצע בחירות שונות אף בקשר לאותם הנושאיםממש. הבחירות שיבוצעו עשויות ללוות אותך לאורך שנים רבות. לדוגמה: בענייני הסדרי ראייה, בענייני גובה תשלומי המזונות, בענייני הסדרים רכושיים מסוגים שונים ועוד בחירות שעליך לעשות ושבמועד ביצוע ההחלטה בעניינן, לא תמיד קל להבין את משמעותה.

דיני המשפחה נוגעים קודם כל בנפש וברגש, חלקים נרחבים מהם נוגעים בפרידה מאדם שהיה יקר ללב (הן במקרה של גירושין והן במקרה של מוות), זאת בנוסף לתהליך המשפטי שגם הוא כשלעצמו אינו תורם לשקט הנפשי מעצם טיבו.

משרדינו, בראשותו של עורך דין לענייני משפחה מנוסה ומקצועי ברק רון, ילווה אותך בדרך להסדרת הבעיה תוך מתן תשומת לב לא רק לפרוצדורה המשפטית אותה יש לבצע על מנת להשיג את מטרותיך, אלא קודם כל על מנת לוודא שהבנת איזו מבין האפשרויות הפתוחות בפניך להתמודדות עם המצב, היא הטובה ביותר עבורך.

מטרתנו היא הכוונת לקוחותינו לפתרונות הוגנים ומאוזנים, אשר ישרתו אותם לאורך שנים על ידי הסדרת הסכסוך בדרך יעילה, קצרה ונכונה כך שבהמשך הדרך לא תמצא בסכסוך חדש בשל פתרון שאינו מתאים עבורך.

אנו נשאף לערוך עבורך הסכם או הסדר מאוזן ויציב, שיביא למיצוי זכויותיך תוך שמירה על מתווה שיאפשר להסדר לשרוד לאורך זמן, הכל במטרה להביא אותך לחזרה למסלול חיים נורמטיבי בדרך היעילה ביותר עבורך.

 

לשיחת ייעוץ ראשוני התקשרו עכשיו: 073-7585175

מאמרים בנושאי דיני משפחה

Thanks! Message sent.

רוצים לשמוע פרטים נוספים?
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם.