https://www.facebook.com/barak.ron.3/
top of page

תחומי עיסוק

התחלה

רכישת נכסי נדל"ן עם בעיות משפטיות

תקועים עם נכס שקשה לכם למכור בשל בעיות משפטיות מורכבות? 

לנו יש בשבילכם פתרון מיידי שישחרר אתכם מהעול והדאגות, ובעיקר יאפשר לכם סוף-סוף לראות את הכסף כאן ועכשיו.

 

במקום להשתמש בנכס כדי לחיות חיים טובים יותר או להשקיע את הכסף שתקבלו ממנו בשביל הביטחון הכלכלי שלכם ושל משפחתכם, אתם תקועים עם נכס שמכניס לחיים שלכם יותר דאגות, לחצים והוצאות מיותרות. 

אם גם אתם רוצים לשים סוף לדאגות ולקבל לידיכם את הכסף מהנכס, לנו במשרד עו"ד ברק רון יש את הפתרון המושלם עבורכם. אנו נקנה מכם את הנכס הבעייתי במחיר אטרקטיבי ונסיר מעליכם את כל הדאגות, כאבי הראש, אי הוודאות וההוצאות המיותרות שמחכות לכם בהמשך הדרך. והכסף? תקבלו אותו כאן ועכשיו.

נכסי נדל"ן עם בעיות משפטיות

דיני משפחה

דיני משפחה

דיני משפחה

יציאה לדרך חדשה וכזו שמשפיעה על כל המשפחה מחייבת מידת זהירות רבה בשל ההשלכות המשמעותיות על כלל בני המשפחה, בין אם מדובר על הליך גירושין, קביעת זמני השהות עם הילדים וגם בנושאים שקשורים בפתרון בעיות הנוגעות באלימות במשפחה.

אנו נספק לכם מערך ייעוץ הכולל תמיכה רגשית באמצעות אנשי מקצוע שילוו אתכם בהליכי קבלת החלטות משמעותיות, תוך התחשבות במצב הרגיש של הנסיבות ועל מנת לצמצם עלויות, לקצר את פרק הזמן של חוסר היציבות ולהפחית למינימום את הפגיעה בילדים.

 

דיני המשפחה נוגעים קודם כל בנפש וברגש. חלקים נרחבים מהם נוגעים בפרידה מאדם שהיה יקר ללב (הן במקרה של גירושין והן במקרה של פטירה). זאת במיוחד כשמתווסף להם הליך משפטי שגם הוא כשלעצמו אינו תורם לשקט הנפשי שלך. סיטואציה משפטית הנוגעת לתא המשפחתי אינה נוחה בהגדרה, כאשר הצד שמנגד הוא בן משפחה – אדם שהתרגלנו לראות בו ידיד וכיום הוא מצוי בצד השני. ולכן פתרון המתאים לאדם אחד, לא בהכרח ישרת אדם אחר.

 

הבחירות שיבוצעו עשויות ללוות אותך לאורך שנים רבות. לדוגמה: בענייני זמני שהות עם הילדים, בענייני גובה תשלומי המזונות, בענייני הסדרי רכוש מסוגים שונים ועוד בחירות שעליך לעשות ושבמועד ביצוע ההחלטה בעניינן, לא תמיד קל להבין את משמעותן. מטרתנו היא הכוונתכם לפתרונות הוגנים ומאוזנים, אשר ישרתו אתכם לאורך שנים על ידי הסדרת הסכסוך בדרך יעילה, קצרה ונכונה, כך שבהמשך הדרך לא תמצאו את עצמכם בסכסוך חדש בשל פתרון שאינו מתאים עבורכם או בתיקון נזקים שלא ראיתם לצפות מראש.

 

בין הנושאים בהם המשרד עוסק בתחום דיני המשפחה: הכנת הסכמי שלום בית, הסכמי גירושין, הכוונה בנוגע לעילות גירושין, מזונות ילדים, מזונות אישה, חלוקת רכוש, זמני שהות, קידום אחריות הורית משותפת, הכנת תביעות הכרוכות בגירושין לרבות תביעות כתובה, הכנת צוואות, טיפול בענייני ירושה, טיפול בענייני עיזבון ועוד.

 

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות, התקשרו לטל' 050-977-8899 או השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

דיני עבודה

דיני עבודה

דיני עבודה / עורך דין לדיני עבודה

בתי הדין לעבודה הנם בעלי סמכויות נרחבות ומיוחדות, המצריכות התייחסות שונה מהרגיל במקרה של סכסוכים בין עובדים למעבידים. בנוסף לכך, השינויים הרבים בדיני העבודה, הן בהוראות החוק והן בפסיקת בתי הדין לעבודה, מצריכים תשומת לב רבה. מעסיקים ועובדים כאחד נוטים לחשוב שבית הדין לעבודה יפסוק לטובתם מבלי לקחת בחשבון את לשונם הסבוכה של חוקי המגן וכולם בטוחים בצדקתם, אך כדי לזכות בזכויות המגיעות לכם, יש צורך בליווי וייעוץ משפטי מקצועי ומיומן.

 

מתוך הניסיון הרב שצברנו במשך כ-20 שנה, אנו פועלים תמיד על מנת לשמור על מלוא הזכויות שלכם ולוודא שהסכסוך מסתיים בדרך הטובה ביותר עבורכם.

 

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות, התקשרו לטל' 050-977-8899 או השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

דין מסחרי

משפט מסחרי

דין אזרחי

משפט מסחרי

משרדנו מלווה אנשי עסקים וחברות מאז יום הקמתו ועד היום. החל מהליכי קבלת החלטה עסקית בעלת חשיבות שנראית נמוכה במועד קבלתה ועד לקבלת החלטות בעלות חשיבות גבוהה ביותר כגון מכירת העסק עצמו ואופן ביצוע המכירה. הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים בייצוג חברות ואנשי עסקים מהבולטים והמובילים בישראל, חשף את משרדנו למצבים רבים ומגוונים והעניק לנו בסיס ידע רחב, המאפשר לנו להדריך את לקוחותינו ולמנוע מהם מראש סכסוך שיביא אותם להוצאות מיותרות.

 

משרדנו, בראשותו של עו"ד ברק רון, בעל ניסיון רב בייצוג חברות במסלולים של פעילות עסקית בריאה ושוטפת וכן במסלולים של התנגשויות עסקיות בין שותפים או לקוחות, כשלים עסקיים כגון חדלות פירעון, פשיטת רגל או הליכי פירוק והבראה ואנו מלווים עסקים ואנשי עסקים מהימים הראשונים עוד בטרם ייסוד העסק, דרך הקמת העסק עצמו, צמיחתו, טיפול בענייניו העסקיים ועד להכנת הסכמים והדרכה כיצד לבצע עסקאות במטרה להשיא את הרווח המקסימאלי ולהימנע מכשלים.

 

המחשבה המנחה אותנו בייצוג לקוחותינו המסחריים הינה כי הלקוח המסחרי, שואף לבצע פעילות מסחרית ולהימנע מפעילות משפטית, כך שמטרתנו היא למנוע מלקוחותינו להגיע לסכסוך, או לפתור את הסכסוך בדרך הקצרה, היעילה, הזולה והמהירה ביותר – על מנת שהעסק יוכל לשוב ולהתמקד בתחום עיסוקו ולמקסם את רווחיו בהקדם האפשרי.

 

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות, התקשרו לטל' 050-977-8899 או השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

משפט אזרחי

משפט אזרחי

משפט אזרחי כולל מגוון רחב של נושאים, אשר המשותף לכולם הוא הצורך לאכוף מערכת כללים על פיהם אנחנו פועלים בחיי היום יום. אם מדובר בחוזים בין שני צדדים או יותר, מקרים של רשלנות שאינה פלילית ובכל מה שקשור לכללי החברה, הרכוש והכלכלה. הניסיון הרב שצברנו במערכת המשפט האזרחי, מאפשר לנו לסייע ללקוחותינו להגיע למקום היעיל ביותר עבורם במצב נתון.

בין שמדובר בהדרכה במטרה למנוע התנגשות בין אינטרסים של לקוחותינו לצד שכנגד, בין שמדובר בהכנת הסכמים ובין שמדובר בסכסוך הנובע מזכויות שונות שנפגעו, תמיד נחפש את הדרך היצירתית והיעילה על מנת להביא את לקוחותינו אל חוף מבטחים.

ההגינות והיושר בכל התקשרות, יגדילו את הסיכוי למערכת יחסים בריאה, מספקת וארוכת טווח, אך תמיד נמליץ ללקוחותינו שהדברים יובהרו בכתובים כדי שכל צד יבין מה עליו לעשות. משרדנו יאפשר לך לבצע בחירות נכונות, להוציא אותן אל הפועל ולוודא שגם הצד השני עומד בהתחייבויותיו כלפיך, באופן המקדם את התוצאה שהגדרת מראש.

במקרה של סכסוך אזרחי, נוכל להדריך אותך בדבר זכויותיך והאופן בו עליך לפעול על מנת להביא למימושן, תוך ניסיון להביא את הצד השני לפעול בדרך נכונה או באמצעות אכיפת הדין במידה ולא יסכים לעשות כן.

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות, התקשרו לטל' 050-977-8899 או השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

ליטיגציה

ליטיגציה

ליטיגציה

ליטיגציה משמעותה התדיינות משפטית. בין אם מדובר בבית משפט, בית דין, או כל ערכאה שיפוטית אחרת, על עורך הדין העוסק בליטיגציה לדעת את סדרי הדין הרלוונטיים להליך המשפטי. אנשים שאינם בקיאים ברזי מערכת המשפט ומעדיפים לייצג את עצמם עלולים להכשיל את עצמם ולהישאר בידיים ריקות על אף צדקתם.

משרדנו בעל ניסיון רב בייצוג בפני בתי משפט והערכאות השונות, מגשרים ובוררים וייצוג בהליכים באופן שמשאיר בידיך את האפשרות לקבל את ההחלטות הנכונות בעניינך, תוך שימוש בכלים נכונים. השאיפה שלנו היא לאפשר לך חופש בחירה, להנחות אותך בדבר זכויותיך, לסייע לך להעביר את המסר לצד השני בצורה הברורה ביותר ולקבל החלטות המשרתות אותך בצורה הטובה ביותר. תמיד עדיף להגיע להסכמות עם הצד שכנגד, אך במידה וזה אינו מאפשר תוצאה הגיונית והוגנת, נדאג לסייע לך להציג את עניינך בפני הגוף המשפטי הנכון, שיכריע בסכסוך באופן שיביא את טענותיך בצורה בהירה, חדה, ומנוסחת נכון כאשר השאיפה היא למצוא את הדרך להסדיר את ענייניך ביעילות ובמהירות.

הניסיון הרב אותו צברנו בשנות פעילותנו, יסייע לך בניהול המערכה המשפטית ויאפשר לך לקבל החלטות תוך שמירה מרבית על זכויותיך ותוך הצגת טענותיך בפני הערכאה הנכונה ובדרך המתאימה לשם מימוש זכויותיך.

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות, התקשרו לטל' 050-977-8899 או השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

ויזה לארה"ב

ויזה לארה"ב

הוצאת ויזה לארה"ב

משרדנו מתמחה בייעוץ וייצוג שוטף בכל הקשור לדיני הגירה ללקוחות עסקים ופרטיים ובכלל זה:

 

 • ייצוג של לקוחות פרטיים ומסחריים בהוצאה של כל סוגי הוויזות: עבודה (H1B), משקיע וסחר (E2/E1), סטודנט (F), אומן (O), רילוקיישן (L), עסקים ותיירות (B1/B2).

 • הארכות של ויזות, ייצוג בסירוב כניסה, ערעורים על החלטות רשות ההגירה.

 • בקשת גרין כארד על עבודה או בסיס השקעה.

 • ייצוג של לקוחות פרטיים ומשפחות בכל הקשור לוויזות וגרין כארד על בסיס איחוד משפחות וקרבה משפחתית מידית.

 • הגרלת הגרין כארד השנתית diversity visa lottery.

 • אזרחות.

 

משרדנו מתמחה גם בדיני החברות האמריקאים ובכלל זה:

 

 • ייעוץ וייצוג שוטף בכל הקשור לדיני חברות מסחריות והקמת חברות סארטאפ.

 • ייעוץ והקמה של חברות ותאגידים (inc or llc) בכל המדינות בארה״ב.

 • עריכת הסכמים וחוזים מסחריים (הסכמי מייסדים, השקעה ועוד).

 • רישום של סימני מסחר וליווי משפטי שוטף.

 

בראש משרדנו בניו-יורק עומדת עורכת הדין גילי גיבלי שהינה בוגרת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת "קורדוזו" היוקרתית שבמדינת ניו יורק וחברה בלשכת עורכי הדין של מדינת ניו יורק. עו"ד גיבלי חברה בארגונים רבים ומוזמנת פעם אחר פעם להרצות על דיני סטרטאפ והגירה בפורומים ישראלים שונים בניו יורק. צוות המשרד כולל עורכי דין אמריקאים מהשורה הראשונה עם ניסיון רב בתחומי ההגירה והחברות במדינת ארצות הברית.

עם לקוחותינו נמנים חברות טכנולוגיה וסטארט אפ, יזמים אנשי עסקים ואנשים פרטיים מישראל ומארה"ב.

לפגישת ייעוץ ראשונית, אנא צרו קשר עם משרדנו בתל אביב או בניו יורק בטל' 001-212-709-8022 או שלחו מייל לדוא"ל office@giblilaw.com ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

רוצים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם.

יצירת קשר
ליטיגציה
תביעות ייצוגיות
ליטיגציה אזרחית מסחרית
עתירות מנהליות
דין אזרחי
עורך דין אזרחי
כתבי טענות
תביעות מסוגים שונים
ייצוג בפני ארכאות שונות
דיני עבודה
זכויות עובדים
זכויות מעסיקים
חוקי עבודה
דמי הבראה
הודעה מוקדמת
הרעת תנאי עבודה
שעות נוספות
בית הדין לעבודה
שימוע
חוזה עבודה
חישוב פיצויי פיטורין
דיני עבודה התפטרות
פיטורים
פיצויים
פסקי דין דיני עבודה
שכר עבודה
פיטורים בהריון
שעות נוספות
עורך דין דיני עבודה
משפט מסחרי
עורך דין מסחרי
עורך דין עסקים
ליווי עסקים
תביעות ייצוגיות
עורך דין חברות
הקמת חברות
ענייני חוזים
עורך דין חוזים
דיני חוזים
פירוק חברה
דיני חברות
סיוע משפטי
סימני מסחר
רישום סימני מסחר
ליטיגציה מסחרית
דיני משפחה וגירושין
גירושין ברבנות
הסכמי גירושין
מזונות ילדים
הסדרי שהות
הסכמי ממון
ידועים בציבור
אחריות הורית משותפת
עורך דין גירושין
עורך דין לענייני משפחה
עורך דין גירושין מומלץ
מזונות
עורך דין דיני משפחה
עורך דין להסכם גירושין
צוואות
צווי קיום צוואה
צווי ירושה
עורך דין ירושה
ידועים בציבור
הליך גירושין
רכישת נכס"י נדלן
נכסי נדל"ן
ויזות לארה"ב
ויזה לארצות הברית
הוצאת ויזה לארה"ב
ויזה אמריקאית
בקשת ויזה לארצות הברית
ויזה לעסקים
טפסים לויזה לארצות הברית
חידוש ויזה לארה"ב
גרין קארד
תהליך הוצאת ויזה לארצות הברית
 • Facebook Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
כתובתנו: דניאל פריש 3, תל אביב
טלפון משרד: 050-977-8899 | פקס: 03-696-1161

© 2018 כל הזכויות שמורות, משרד עו"ד ברק רון.

WEBSITE BUILT & POWERED BY 

נטליקון ניהול מערכי שיווק דיגיטליים לוגו
bottom of page